O mně

ČEMU SE VĚNUJI

Kam dál?

Začti se do příspěvků na blogu

Chybí ti prostor, kde můžeš o smrti a umírání otevřeně mluvit, diskutovat, zkoumat a nalézat vlastní vztah k závěru života? Přece jenom to není společensky příliš populární téma. 

Pokud tě téma volá, zvu tě do virtuálního death café – facebookové skupiny navazující na facebookovou stránku, kde najdeš zajímavé informace a podněty k zamyšlení. Skupina je soukromá – diskuze a obsah vidí pouze její členové. Máš tak větší prostor k vyjádření myšlenek, které je ti z jakéhokoliv důvodu nepříjemné probírat se svým nejbližším okolím.

V plánu mám i živá setkání, ale termín zatím nechávám otevřený podle toho, co mi dovolí zdravotní stav a protikoronavirová opatření.

Přeješ si dopečovat své nejbližší doma, v kruhu rodiny, ale nevíš, kam se obrátit a jak to řešit?

Před lety zemřel můj milovaný děda. Nečekaně, v nemocnici, sám. Přesně tak, jak nechtěl. Zařekla jsem se, že udělám všechno pro to, aby přání zbytku mé rodiny byla respektována. A tak jsme s babi doputovali na konec naší společné cesty životem doma.

Kontrast mezi těmito dvěma úmrtími mě hluboce zasáhl a přivedl mě k projektu, který lidem přibližuje domácí hospicovou péči.

Mou pomocnou ruku najdeš TADY>>

Chceš ukázat svou podporu někomu, kdo je vážně nemocný, pečuje o někoho, nebo mu zemřel blízký člověk? Možná cítíš, že klasická kondolence vhozená do schránky pro tebe není to pravé. Připadá ti tíživá, formální, neupřímná. A slova se v takových chvílích hledají těžko.

Nakoukni do krámku, kde najdeš přání a kondolence, které pohladí na duši. Můžeš si tu poskládat i libovolný dárkový balíček, ke kterému přání přiložíš. S láskou ho pro tebe zabalím. 

Najdeš tu knihy týkající se závěru života, aromaterapii, hřejivé polštářky, drobné pomůcky pro usnadnění péče a rehabilitaci a milé maličkosti, které potěší.

Nejnovější příspěvky

Rubriky

NOVINKY DO TVÉ SCHRÁNKY

Přihlaš se k odběru a už ti neunikne žádný nový příspěvek, speciální akce ani nové produkty v e-shopu.

Respektuji tvé soukromí a neposílám spam. Na stránce ochrana osobních údajů najdeš bližší info.

Ráda tě potkám na Instagramu

Archivy